Çelebi Örme; triko, yaka, bant, kol bantı, etek bantı, ribana, tik tak bant, petek örgü bant üretimi, petek örgü yaka yapmakta ve Türkiye’nin her yerine gönderim sağlamaktadır. Nusaybin Triko Yaka Bant firması arıyorsanız +90 212 612 32 26 nolu sabit numaralarımızdan,  +90 532 373 26 99 nolu Whatsapp hattımızdan ve info@celebiorme.com.tr mail adresimizden bizlere ulaşmanız ve istediğiniz modelleri atmanız yeterli olacaktır.

Çelebi Örme bünyesinde; triko örme – triko hazır giyim, yaka ve bantlar, şerit – tik tak ve raşel konusunda hizmet vermekteyiz. Mamullerimiz çeşitli makine gruplarında üretmekte, tek ve çoklu renk olarak çalışabilmekteyiz. Çok renkli örme, tik-tak şeritler, muhtelif polo yaka ve kol bantları, tekstil ürünlerinde aksesuar olarak kullanılan ribana çeşitleri Çelebi Örme bünyesinde üretilmektedir.

Nusaybin Ribana (Kaş Korse Triko Kumaş, Kaş Korse Triko Bant, Montluk Ribana, Polyester Triko Bant)

Nusaybin Ribana
Ribana

Ribana, örme ve dokuma grubunda kullanılan 2×2 örgü şeklinde imalatı yapılan 20/1, 30/1 ve 40/1 polyester ipliklerin kullanıldığı, asıl olarak yuvarlak örme makinelerinde üretimi yapılan ürünlerdir. Fakat yuvarlak örgü makinelerinde örgü miktarı ve ölçülerin problem olmasından dolayı daha çok kalın(99) makinelerde üretilirler. Tshirt, sweetshirt, eşofman, kaban, pantolon gibi ürünlerde tamamlayıcı olarak kullanılır.

Müşterilerimizin kumaş rengine uygun olarak hazır kartela stoklu renklerinden seçmiş olduğumuz pamuk, polyester ya da dikiş ipliği kullanarak çok az renk sapmasıyla boyahane ortamında yıkanarak son halini alması sağlanmış olur. Bu durumda bazı renkler hazırda bulunmamaktadır. Böyle bir durumda ya özel iplik rengi boyatarak ya da ham iplikten örüp boyatarak sonuca ulaşılır.

Polo Yaka

Nusaybin Triko Polo Yaka (Triko Yaka, Yaka, Polo Yaka)

Ringel, süprem, pike kumaşlarından oluşan tişörtlere tamamlayıcı ürün olarak yakalarına takılan 40/1, 30/1 ve 20/1 penye, karde, openend ve polyester ipliklerden 7, 12, 14, 16, 99 makinelerde üretilen tamamlayıcı üründür.

Nusaybin Triko Bant
Triko Bant

Nusaybin Triko Bant (Bant, Triko Bant, Kol Bantı, Etek Bantı)

Ringel, süprem, pike kumaşlarından oluşan tişörtlere tamamlayıcı ürün olarak kol ve eteklerine takılan 20/1, 30/1 ve 40/1 penye, karde, openend ve polyester ipliklerden 7, 12, 14, 16, 99 makinelerde istenilen renge göre üretilen tamamlayıcı üründür.

Nusaybin Petek Örgü Bant

Ringel, süprem, pike ve bunun  gibi kumaşlarda kullanılan kısa iğne, uzun iğne de aktarma sistemini kullanma marifetiyle ortaya çıkan petek görüntülü yakayı  tshirt’ lerde tamamlayıcı ürün olarak kullanılan üründür

-Tüm ürünlerde talep ve isteğe bağlı likralı olarak yapılır.

Nusaybin Petek Örgü Yaka

Ringel, süprem, pike, kumaşlarından oluşan tişört, sweatshirt, mont gibi ürünlerin yakalarına tamamlayıcı ürün olarak kısa iğne, uzun iğne’ de önden arkaya arkadan öne aktarma sistemini kullanma marifetiyle ortaya çıkan petek görüntüsünü alan yakayı ürüne istenilen renklerde üretilen tamamlayıcı üründür.

Hemen Ara